צור קשר
למה זולה?
לחצו כאן

וגלו למה כדאי זולה

 

פופים

לעצב את הבית זו לא עבודה קלה ואנו צריכים לדעת איך עושים זאת. לפני כל עיצוב, אנחנו באמת צריכים לדעת מה אנחנו רוצים שיהיה לנו בתוך הבית. אם העיצוב הוא של חדר אחד, אז העבודה היא בודאי קלה יותר, אך אם מדובר על עיצוב כולל של הבית, חשוב מאוד לחשוב ולראות אלו אלמנטים אנו יכולים להכניס אל הבית עצמו ( ריהוט גן למשל ), וכיצד אנו מבקשים לחלק את האלמנטים הללו בין החדרים השונים. אחד האלמנטים הפופולאריים ביותר כיום הוא פופים. כן, פופים זולים. מדובר באותן כריות גדולות ומאסיביות שאנו נהנים להתכרבל בתוכן ולשקוע אל כל החלומות שלנו, וזו החוויה של מקום נוח. אמנם לא כולם יכולים לקום ישר מן הפוף שעליו התיישבו, אבל עדיין מדובר במגוון עצום של פופים שאפשר ליהנות מהם.

פופים לכל מטרה ועניין

היום פופים הם רהיט לכל דבר ועניין, וניתן למצוא מגוון של פופים שיכולים להוות את כל מה שאדם צריך מבחינת ריהוט ישיבה. אנו יכולים למצוא פופים שמתאימים גם לחדרי השינה וגם לסלון, גם לגינה וגם לחוף היום והבריכה. בסופו של דבר, מגוון הפופים עשוי מחומרים שונים שמתאימים לסביבה שלהם, וגם ניתן למצוא פופים שמתאימים לגילאים השונים כמו פופים לתינוקות ופופים לאנשים מבוגרים יותר. פופים מאז ומעולם נחשבו לרהיט של צעירים, אך גם אנשים מבוגרים כיום יכולים לרכוש פוף בשביל השימוש האישי שלהם, משום שהיום כבר אפשר לראות עד כמה הפופים יכולים להכיל את כל הנגזרות הסקטוריאליות של החברה.

לעצב לפי צבעים וצורות

עיצוב הבית זה לא אמנות לחימה ולא צריך ללמוד אייקידו או קונג פו בשביל ללכת ולהתמודד עם כל הצרכים שלנו והרצונות שלנו. הכל באמת צריך לזרום בצורה הטובה ביותר, ואם המחשבה היא עיצוב על פי דרך מסוימת, כן חשוב להתמיד בזה. אם אנו רוצים לעצב את הבית על פי מודל של אחידות צבעים, אז ניתן למצוא פופים זולים רבים שיכולים להיות בצבעים שאנו מעדיפים. הצבעים השונים יכולים להיות בגוונים מרובים ולא רק צבע אחד שיוכל לשעמם את העין. עיצוב אחר יכול להיות דווקא על פי צורות, וכידוע פופים הם ללא פינות, אלא מדובר בכריות גדולות ומתגמשות. זה יכול להיות מוטיב עיצוב מאוד נחמד ומעניין וכן צריך לדעת איך אפשר להטמיע את הצרכים בתוך הפן האסתטי והשימושי.

פופים במקומות לא בנאליים

אם אנחנו רוצים באמת לעצב את הבית בצורה מעניינת, תמיד אפשר לחשוב מחוץ לקופסא ולנסות למקם את הריהוט לבית במקומות אחרים, אך במידה שיתאימו. מי שחושב על פופים באמבטיה יכול לראות שיש כאן מחשבה על אביזרי אמבט שמשתלבים בריהוט לא קונבנציונאלי בחדרי הבית השונים. בהחלט יש את המקום לראות את השינויים התפיסתיים כמשהו שיש לחושב עליו ביצירתיות הפתוחה ביותר. פופים לכל מטרה לעיצוב הבית. להוספת נוחות ויצירתיות.
כתובת: עין חי 34 כפר מלל הוד | השרון טלפון: 09-7417186| נייד: 052-8688687 | פקס: 09-7421127 | שעות פתיחה: ימים א'-ה'-9:00 18:00 | יום-ו' 9:00-14:00
אנחנו כאן בשבילך 09-7417186
הצטרפות למועדון לקוחות
דואר אלקטרוני